Informace o MŠ Radčice

Budova odloučeného pracoviště MŠ Radčice  se nachází v klidné a tiché části Radčic. Náleží do obvodu ÚMO Plzeň 7. Proto je zde velmi dobrá dopravní dostupnost MHD (autobus č. 35).

• Autobusová zastávka je v obou směrech v  blízkosti školy.
  • Škola je situována ve velké, členité zahradě osázené vzrostlými stromy, s možností každodenního pobytu v přírodě.
  • Jde o moderní patrovou budovu se dvěma  třídami. Součástí je školní kuchyně.
  • Jedná se o MŠ s celodenním provozem.

Kde nás najdete:

Stromková 29, Plzeň - Radčice

Informace o MŠ Malesice

Budova odloučeného pracoviště MŠ Malesice  se nachází na okraji městského obvodu ÚMO Plzeň 9 směrem k nové zástavbě. Dopravní dostupnost MHD je autobusem č. 35.

• Škola je situována ve velké zahradě osázené listnatými i jehličnatými stromy.
  • Jde o kompletně zrekonstruovanou přízemní budovu (kolaudace proběhla 24.09.2010 a provoz byl zahájen 04.10.2010).
  • Interiér je vybaven novým nábytkem, pomůckami a hračkami; vnitřní prostory jsou nadstandardně velké. Součástí MŠ je výdejna jídel pro děti. Jídlo je  dováženo z odloučeného pracoviště MŠ v Plzni-Radčicích.
  • Jedná se o MŠ s celodenním provozem.

Kde nás najdete:

Ke Kostelu 3, Plzeň - Malesice